Akademie života

∼ série webinářů ∼

Každý máme právo na život dle našich pravidel.

 

Život je dar, který jsme dostali. Nikdo nemá právo ho ovládat a řídit, kromě nás samotných.

 

Možná se i vy teď zamýšlíte nad tím, co je v životě opravdu důležité. Jistě nechcete ztrácet svůj drahocenný čas něčím, co vám nedává smysl.

 

Co takhle navrátit se k sobě? Zahloubat se do podstaty života. Objevit svoji jedinečnost. Stoupnout si do vlastní síly. Získat vnitřní klid. Stát se paní/pánem svého života. 

 

Ano, můžete žít dál tak, jako doposud. Nechat život protékat mezi prsty. Nenastoupit na cestu svého sebepoznání. Neprojevit svoje dary a talenty. Být v nespokojenosti a nepohodě. Přijít o radost, lehkost a svobodu. Jen je to velká škoda jak pro vás, tak pro celý svět, který byste mohli obohatit.

 

Moje realita

 

Za posledních několik let jsem obrátila svůj život vzhůru nohama. Nic není jako dřív. Vydala jsem se na cestu sebepoznání a rozhodla jsem se naplno žít.

 

Odhodlání a vytrvalost mě stále vede. Dovolila jsem si odhalit svoje dary a talenty. Vykročila jsem mnohokrát do neznáma. Musela jsem odhodit svoje strachy a obavy. Prošla jsem sebepřijetím i se všemi svými nedostatky. Dovoluji si každým dnem přijímat vše tak, jak nyní je.

 

Zároveň jsem na své cestě obnovila napojení na bytosti z vyšších sfér. Učím se naplno důvěřovat svojí intuici. Naslouchat. A naplňuji svoje poslání sdílet, inspirovat a transformovat. 

  

Alchymie života

Pro podzim 2021 jsem připravila soubor webinářů Alchymie života. Můžete se zúčastnit libovolného webináře dle tématu a vašeho uvážení nebo získat balíček všech webinářů za zvýhodněnou cenu.

Každým webinářem vás budu provázet já, Lucie Horenská. Na každém webináři se můžete těšit na speciálního hosta. Host je překvapení :)

 

Setkání probíhá přes ZOOM. Na e-mail vám přijde odkaz k připojení, případně další informace. 

Kdo vás bude webináři provázet

Lucie boří mýty, odkrývá nové úhly pohledu, transformuje mindset.

Dokáže vás intuitivně vést a individuálně podpořit přesně v tom, co teď potřebujete.

Provede vás na cestě do vaší nové reality a bohatství.

Vnímá signály z vyšších sfér a využívá svou silnou intuici a empatii k předání cenných vhledů do vašeho života.

Kontakt: [email protected]

Jak odejít z toxického vztahu, i když zůstanu sama na děti a bez finančního příjmu

👇👇👇 VYBERTE SI WEBINÁŘE, KTERÉ VÁS ZAJÍMAJÍ 👇👇👇