On-line adventní kalendář 2018

Vítej

Vítáme tě v našem Adventním on-line kalendáři, kde na tebe čeká 24 dnů (od 1. do 24. prosince) s dárky, které pro tebe připravili různí on-line podnikatelé.

Jak získat dárky?

Dny a dárky v kalendáři se otevírají postupně. Například: pokud je dnes 5. prosince, je otevřen dárek pro den 5. prosince a zároveň jsou otevřené všechny předchozí dárky, tzn. 1., 2., 3. a 4. prosince. 

V aktuální den kliknete na zelené tlačítko "Dárek je k dispozici ZDE" a budete přesměrováni na dárek pro daný den. 

Přejeme vám krásný adventní čas a věříme, že vám ho naším kalendářem zpříjemníme :)

Přehrát video od členů kalendáře

Kalendář se zavírá po vypršení odpočtu

1. prosince

Veronika Matysová

Veronika je diplomatka a spisovatelka se sedmi vydanými knihami (osmá se právě rodí). Je zároveň zakladatelkou značky Odstartujte svoji knihu, pod kterou již přes dva roky poskytuje rady a tipy pro všechny, co chtějí napsat knížku. Pravidelně publikuje články o psaní na svém blogu a zároveň vede stejnojmennou facebookovou skupinu, kde se setkávají začínající i již publikovaní spisovatelé a navzájem sdílejí zkušenosti a radost z psaní. Nyní si pro vás připravila tzv. Projekt 2019, který bude samozřejmě souviset s psaním knih, a který bude představen v rámci tohoto adventního kalendáře.

2. prosince

Lucie Horenská

Lucie je člověk, který miluje život. Uvědomila si svoje místo na zemi, své tady a teď a svoji hodnotu. Je nositelka světla do vaší duše ♥ Je autorkou projektu Příjemný život, autorkou jedinečných meditací a dalších produktů pro probuzení vašeho já, uvědomění si vašeho já, navození cesty příjemného života pro vaše já a nastavení cesty k hojnosti ve vašem životě. 

Těšit se můžete hned na tři dárky - rodinný recept, meditaci a CD Rozjímání s Lucií.

3. prosince

Otakar Nechvátal

Dost sladkostí v předvánočním shonu. Tyhle knihy povídek vám zhořknou, jen co se do nich ponoříte. Dokážete si představit, jak se zasníte nad láskyplnou Love story? Romantika. Něha. Dny plné štěstí? Tak tohle v balíčku knih Oty Nechvátala rozhodně nenajdete. Autor vás zatáhne do bahna lidskosti, a odhalí roušku něčeho, co vlastně nechcete vědět. Varování: Četbou jeho příběhů může vzniknout závislost, a vám se pak nebude chtít vynořit se ze dna lidství.

4. prosince

Otakar Nechvátal

Zkoušeli jste někdy napsat povídku? Román? Posílali jste své dílo do nějaké soutěže a nic? Nebo se bojíte, že nejste dobří a budou se vám smát? Měl jsem to také tak. A dneska? Moje povídky vycházejí ve sbornících Nejlepší detektivky roku, v antologiích sci-fi, fantasy a hororu, i v časopisech. Vím, jak to začínající autoři mají těžké, a proto vám začínajícím spisovatelům chci pomoc nastudovat triky takových autorů jako je Stephen King, osvojit si čtivý styl a nejlepším z vás pomoci s publikací vašeho díla.

5. prosince

Lenka Kertisová

Lenka se dlouhodobě zaměřuje na osobnostní růst (Silvova metoda, Přechod přes oheň, meditace,....) Na své vlastní cestě došla k poznání, že již od dětství získáváme přesvědčení, která buď pozitivně, či negativně ovlivňují náš život. Jako maminka si začíná více než kdy dříve uvědomovat, jak pohádky, které jsou primárně určeny dětem, ovlivňují jejich podvědomí. Jaké vzorce jim jsou od dětství předávány? Napsala e-book Šťastné dítě je předurčeno k úspěchu a pohádkovou knihu, ve které objevíte skutečná tajemství života...

6. prosince

E-SHOP MobilníRežisér.CZ

Honza před 2 lety založil jediný obchod v České Republice s příslušenstvím pro natáčení videa mobilním telefonem, akční kamerou, foťákem nebo dronem. Sháníte originální dárek pro začínající youtubery, majitele akčních kamer, milovníky dronů nebo sami rádi natáčíte video? Máme užitečné vychytávky přímo pro Vás, a to často nejlevněji v Čechách. Prodáváme pouze produkty, které sami používáme a testujeme. Nebojte se zeptat, s výběrem dárku Vám rádi pomůžeme, náš obchůdek je pro nás srdcovou záležitostí a své produkty známe nazpaměť. Natáčíme pro vás také česká videa na náš Youtube kanál MobilníRežisér.cz. 

7. prosince

Anička Kabotová

Anička osobně meditaci praktikuje a také studuje. Meditace jí pomohla z naprostého vyhoření a deprese, z pocitu méněcennosti a hlubokého smutku. Možná máte problémy se zdravím, bolestmi, sebeláskou i sebevědomím, může meditace pomoci i vám.

8. prosince

Klub dovychovaných rodičů

Přináší každodenní komplexní řešení práce s hlavou a tělem, učí, jak přistupovat rozdílně k výchově chlapečků a holčiček. Vše na jednom místě. Základem klubu je komunita podobně smýšlejících lidí, diskuze jsou moderované a ve fórech tematicky řazené. Členové mohou navrhovat témata pro další kurzy v klubu.

9. prosince

Tomáš Multana

Tomáš je autorem jedinečného CD a hudby, aktivující naše energetická centra a čakry, kterou už poslouchá více než 20 000 lidí. Spolu se svou ženou Michaelou jsou tvůrci projektů 7 Energií života a Síla Zvuku, kde na přednáškách, živých i on-line kurzech pomáhají lidem aktivovat své vnitřní zdroje a energie. Odhalují také jedinečný, léčivý a aktivující potenciál určitých zvuků, našeho hlasu a hudby. Je toho totiž spousty, co bychom měli vědět o zvuku, hlasu a hudbě, a nikdo nám to neřekl. Díky jejich dárku můžeš zažít působení těchto jedinečných vibrací a hudby na vlastní kůži a na svých energetických centrech a nebo jen zažívat klid a harmonii i mimo vánoční čas.

10. prosince

Jana Barrera

Jana je maminka tří dětí. Podporuje ženy v přirozeném porodu, v raném poporodním období, v empatickém vnímání dětské duše, radostném mateřství a je laktační poradkyní.

11. prosince

Dagmar Baránková

Dagmar je vypravěčka a vypráví příběhy, které jí diktuje sám život. Jsou v nich aspekty jak vnější - viditelné, tak i ty skryté, které se naučila vnímat. A také je průvodkyní temnými údolími i nebeskými výšinami lidské sexuality.

12. prosince

Zuzka Řebíková

Zuzka miluje svět dětské fantazie a ráda vymýšlí pohádky. Je zakladatelkou projektu Pohádková výchova, který propojuje čtení pohádek s výchovou dětí.

Do pohádek promítá situace, se kterými se vy nebo vaše děti běžně setkáváte. Potíže ve školce, příchod nového sourozence, vztekání v obchodě nebo příprava na dlouhou cestu. Z jakékoli situace, kterou řešíte a se kterou si nevíte rady, vymyslí pohádkový příběh. Dítě se pak s tím, co ho čeká, lépe ztotožní a připraví se na to. 

13. prosince

Štěpánka Zeithamlová

Štěpánka je žena, která převzala zodpovědnost za svoje zdraví. Jako registrovaná homeopatka a profesionální aromaterapeutka pomáhá harmonizovat organismus klientům. Zároveň provází lidi na cestě za budováním nového přístupu k vlastnímu zdraví. 

 

14. prosince

Zuzana Bucifalová

Zuzka má ráda přírodu a vše kolem ní, a proto ji nadchla rostlina jménem MORINGA. Moringa je tropický strom (nazývaný též „zázračný strom"), který se pěstuje na plantážích v Karibiku. Zuzka a její rodina tuto rostlinu vyzkoušeli a byli z jejich účinků na lidské zdraví ohromeni. Přesvědčili se o nesmírné síle přírody. Snížila se jim únava, stres, dodali tělu antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny. Příjemně je nadchla i kosmetika, která je z této rostliny vyráběna.

V Evropě je tato rostlina poměrně neznámá, a proto se Zuzka rozhodla, že ji pomůže dostat do podvědomí lidí v České republice a ti ji začali využívat k podpoře svého zdraví. Proto vytvořila e-shop Deeppurenature, kde najdete moringu v různých podobách.

15. prosince

Kája Gřešková

Kája je autorkou knihy Cesta k mé duši, online kurzů Zázračné Bachovky a několika e-booků, do nichž vkládá 20 leté zkušenosti ze své poradny.

Jeden z jejich e-booků nese název 9 tipů na trápení. Jak už název napovídá, e-book obsahuje účinné rady, jak se zbavit nebo rovnou předejít trápení a zároveň zprostředkovává pozitivní zkušenosti klientů z poradny.

16. prosince

Kája Gřešková

a Míša Gřešková

Míša je autorkou knihy Neštěstí ve štěstí, která je speciální v tom, že i přesto, že knižní trh je plný knížek pro mládež, kniha Neštěstí ve štěstí je jediná kniha pro mládež, kterou napsala mladá dospívající autorka. Své si v knize najdou i rodiče, pro které bude knížka nejen vzpomínkou na jejich dospívání, ale také oknem do duše jejich ratolestí.

Kniha Káji, Cesta k mé duši, je o její cestě hledání sebe sama. V knize popisuje nejen svůj osobní příběh, který ji dovedl k práci kinezioložky, ale současně na příbězích klientů popisuje principy a životní souvislosti, které mohou pomoci každému, aby žil svůj život.

Principy, které Kája popisuje v knize umožnily Míši napsat a publikovat svou knihu v pouhých 15. letech.

17. prosince

Jana K. Kuklíková

Víte, jak Jana řeší únavu, bolesti zad a neustálý stres? Tančí!! Objevila kouzlo břišních tanců a jejich úžasné účinky na tělo i duši. Břišní tanec je její srdeční záležitostí, každá žena je při něm krásná bez ohledu na věk či typ postavy. Připravila přesně pobyt, který žena potřebuje - aktivně s tancem, relaxačně v lázních. Po tomto pobytu budete plni nejen dojmů, ale také hlavně odpočinutí a domů si odvezete taneční sestavu, která vám pomůže od bolavých zad a napomůže vaší ženskosti, kterou budete moci především provozovat sami.

18. prosince

Martina Dobešová

Martina je koučka, mentorka a pohádkářka. Do světa vnáší kouzlo pohádek a příměrů a s nimi pochopení a rozuzlení. Pomáhá vyjasnit i zapeklitou situaci a posunout ji dál. Její sebe-poznávací pohádky a kurzy doprovází nadhled, jemné ilustrace, a víra v dobré konce. Těšte se na kouzlo pohádek.

19. prosince

Jana K. Kuklíková

Problematiku psaní i/y zná snad každý, těžko se v ní orientuje a děti při diktátech často tápou. Jana zde předkládá jeden ze svých „návodů“, jak problematiku zvládnout. Stejným způsobem vyučuje všechny své žáky nejen ve svých hodinách, ale také ve svých kurzech „Jak na diktáty“.

20. prosince

Zuzana Šnajdrová

Zuzka je maminka 2 dětí a věčný snílek. Prožila si 6 let v Jižní Americe a své zážitky dává do pohádek pro děti. Je autorkou projektu Tetovanalama.cz a snaží se dětem skrze příběhy poskytnout celistvější pohled na svět, ukázat spojení s přírodou a dodat důvěru v ně samé.

21. prosince

Dana Zajíčková

Dana bude vaší průvodkyní na cestě k vytváření krásných obrázků. Dnes umí vytvořit snadno a rychle krásnou grafiku za pár minut. Ví, jak si vytvořit dárkový poukaz a obdarovat svoji maminku. Nemusí už spoléhat na ostatní nebo si platit grafika. Tohle vše se s ní naučíte krok po kroku. Když máte vizi a nápady, ale stojíte na místě kvůli tomu, že nevíte, jak ovládat konkrétní online nástroj, je to nesmírná škoda.

22. prosince

Milena Moudrá

Ing. arch. Milena Moudrá je architektka, konzultantka Feng-šuej se specializací na odstraňování únavy. Pomáhá lidem zařídit prostor tak, aby je podporoval v dosahování jejich cílů, a aby neztráceli síly na zbytečných překážkách.

23. prosince

Vladi Vavroušková

Je spisovatelka příběhů, které pomáhají uzdravovat a píše je pro vás s láskou. Je také autorkou projektu Myšlením ke zdraví, kde učí lidi pochopit příčinu jejich bolesti nebo nemoci, a to pomocí myšlení, meditací a používáním bylinek. Napsala a vydala hudební knihu Nové Začátky. Vytvořila Zápisník vděčností – Moje knížka vděčností na jeden rok. Je autorka příběhů O Klementině, a to 1. dílu Rady s Klementinou – O životě bez bolestí.

Těšit se můžete na dva knižní dárky v elektronické podobě.

24. prosince

Anička Kabotová

Anička je průvodkyně na cestě k poznání vnitřního JÁ a specialistka nejen na detox mysli. Pomáhá lidi vést k poznání, že jsou tvůrci svého světa, že život je hrou a pokud se naučíme ty správná pravidla vlastní hry, tak tuto hru máme pevně ve svých rukou a díky tomu celý náš život. 

Těšit se můžete na vánoční meditaci.